Súdne rozhodnutie o Marekovi a spôsob jeho vykonania.

Autor: Anton Kašička | 20.5.2016 o 14:02 | Karma článku: 2,84 | Prečítané:  438x

Stalo sa a verejnosť diskutuje o tom čo sa stalo a či to bolo správne, kto je na vine a čo mala urobiť Slovenská republika? Verím, že je to dobré poučenie a v budúcnosti sa podobné prípady budú riešiť citlivejšie a spravodlivejšie

Podobných prípadov starostlivosti o dieťa je u nás mnoho. Matka porodí dieťa, nevie sa o dieťa postarať, odchádza a dieťa ponechá len tak, najčastejšie svojim rodičom, babičke a dedkovi.

Oni sa starajú, vychovávajú a milujú svojho vnúčika. V našom prípade Marka, sedem rokov a mamka kdesi vo svete tancuje pri tyči. Naraz si spomenie, že ona je mamou a chce svojho potomka. Zdá sa, že sa nepoďakovala za výchovu potomka, ale dala vec na súd a súd rozhodol, že dieťa patrí matke, ktorá sa o svoje dieťa nestarala dlhých sedem rokov a precitla akosi odrazu !?

Rozhodnutie súdu o vydaní Marka bolo v duchu litery zákona ale ľudsky nesprávne. Súd mal zaviazať "matku" uhradiť sedemročné náklady spojené s výchovou Mareka svojim rodičom a až potom sa postarať o ľudské vykonanie súdneho rozhodnutia. A opýtať sa aj Mareka, čo si o tom myslí a ochrancov práv dieťaťa na to, čo je pre Mareka najlepšie!

No a výkon rozhodnutia bol asi katastrofálny a svedčí o tom, že aký Harabin, také súdnictvo. Ale nie sa čo diviť. Ešte si pamätáme, ako Harabin tancoval kozáčka v smotánke .... "Hlavný slovenský sudca"

Pán Harabin už skončil ale zápach zdá sa ešte pretrváva ....????

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne, ponuku predložili Číňania a skupina slovenských miliardárov.

KOMENTÁRE

Ako o tridsať rokov rozvrátim našu spoločnosť

Moderné demokracie sa premenia na vlády starých.

SVET

Dôsledky talianskeho referenda pocíti celá Únia

Neúspešné talianske referendum vystrašilo trhy.


Už ste čítali?